Konkurs Rymowanka

Dobrze się czuję, gdy o bezpieczeństwie rymuję!

PT KRUS w Żyrardowie zaprasza dzieci rolników w wieku 11-14 lat do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Dzieci na rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

Zdanie konkursowe polega na ułożeniu rymowanki promującej prawidłowe nawyki i zachowania dzieci odnoszące się do pracy i zabawy na terenie gospodarstwa rolnego. Tegoroczna edycja odbywa się w roku jubileuszowy KRUS i przebiega pod hasłem :,, Bezpiecznie na wsi mamy – od 30 lat z KRUS wypadkom zapobiegamy”.

Pracę konkursową wraz z niezbędnymi dokumentami stanowiącymi załączniki do Regulaminu Konkursowego , m.in. wypełniony formularz zgłoszeniowy , należy przesłać do 09.04.2021r .na

e-maila: rymowanka(at)krus.gov.pl (w temacie należy wpisać : Konkurs na rymowankę – Imię i nazwisko dziecka)

szczegółowe informacje zawiera Regulamin Konkursu

Na 20 laureatów z największą liczbą punktów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe o wartości ok.600,00 zł każda.

Więcej informacji na stronie www.krus.gov.pl