Akcja "Tusz do paki"

Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej akcji ekologiczno-edukacyjnej " Tusz do paki", której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek-tzw. kartridży. Zachęcamy uczniów oraz Rodziców do przynoszenia z domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych i wrzucania ich do przygotowanych kartonów. Zebrane w ten sposób odpady zostaną przekazane do recyklingu i zakupiona zostanie karma dla zwierzaków ze schronisk. Im więcej tuszów zbierzemy, tym więcej karmy trafi do ich misek. Pojemniki znajdują się w świetlicy szkolnej oraz przy drzwiach wejściowych. Za każdorazowe przyniesienie i wrzucenie dzieci dostaną nagrodę naklejkę z podziękowaniem. Mamy nadzieję, że włączycie się Państwo do akcji "Tusz do paki".

Wszelkie informacje na temat akcji znajdują się na stronie kampanii: www tuszdopaki.pl
WAŻNE:
Zbieramy wyłącznie tusze od drukarek atramentowych nie laserowych!
Tusze muszą być oryginalne, czyli nigdy wcześniej nienapełniane!