"PACZUSZKA DLA MALUSZKA'' - AKCJA CHARYTATYWNA

Nasza szkoła  w tym roku włączyła się do szczytnej akcji jaką jest "Paczuszka dla Maluszka". To bożonarodzeniowa akcja do której od 2013 r. zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych Fundacji Małych Stópek, których maluchy już pojawiły się na świecie. Nasza szkoła wspiera Dom Dziecka w Strobowie k. Skierniewic. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka. Każdy chętny może wziąć bombkę z choinki, która znajduje się w holu naszej szkoły  i w zamian za nią przynieść paczuszkę.  Zbieramy: żele pod prysznic, szampony do włosów, mydło, pasty i szczoteczki do zębów,  chusteczki nawilżane, ręczniki i inne środki higieny (patyczki kosmetyczne, płatki itp.).
Zbiórka potrwa od 2 do 8 stycznia.
Dziękujemy za każdą pomoc i wielkie serce!
Koordynator akcji  Dyrektor szkoły Mateusz Kowalczyk