Uroczystość z okazji 110 rocznicy śmierci Józefa Chełmońskiego

Uczestniczyliśmy w gminnej uroczystości z okazji 110 rocznicy śmierci Józefa Chełmońskiego.
W finale Konkursu Wiedzy o Józefie Chełmońskim "Najlepszy z najlepszych", który odbył się w Dom Kultury w Żabiej Woli wzięli udział: Jan Chaciński, Klaudia Piasecka i Maja Rachwalska.
1 miejsce zajął Jan Chaciński. Klaudia i Maja również wykazały się dużym zasobem wiedzy tracąc tylko kilka punktów do zwycięzcy. Gratulacje. Pochwała należy się również uczniom klasy 7 b za godne reprezentowanie szkoły.
Joanna Krawczyk

Joanna Krawczyk