Komunikat w sprawie dowozów uczniów

UWAGA! WAŻNY KOMUNIKAT!

Szanowni Rodzice i Uczniowie!

W związku z wspólną organizacją transportu publicznego przez Gminę Żabia Wola i Powiat Grodziski, wszyscy uczniowie szkół podstawowych w Gminie Żabia Wola korzystający z komunikacji autobusowej w drodze do szkoły i z powrotem, zobowiązani są przed podróżą do zakupu biletu i posiadania go w trakcie każdego przejazdu!

Bilet miesięczny dla i Młodzieży do ukończenia 16. roku życia (czyli także dla uczniów szkół podstawowych) ważny na terenie całej Gminy Żabia Wola we wszystkich liniach (30, 31, 32, 51, 52 i S) kosztuje jedyne 6 zł (tj. z ulgą 92%).

Bilety można nabyć przez Internet na stronie: www.e-podroznik.pl

Ponieważ bilety sprawdzane są przez kierowców i specjalnie wyznaczonych rewizorów - zakupu należy dokonać przed rozpoczęciem pierwszej podróży w danym miesiącu.

Szczegółowe informacje w sprawie dowozów dzieci do szkół, w tym rozkład jazdy oraz wniosek o refundację kosztów przejazdu dla uczniów zamieszkałych powyżej 3 km (w przypadku klas I-IV) i 4 km (w przypadku klas V-VIII) znajdują się na stronie: www: www.busregio.pl w zakładce Dowóz uczniów do szkół

Mail do kontaktu w sprawach transportu w Gminie Żabia Wola: transport@zabiawola.pl

Bilety można nabyć przez Internet na stronie: www.e-podroznik.pl