Szkolny Konkurs Fotograficzny „Zwiastuny Wiosny”

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Przyroda znów budzi się do życia, świat z każdym dniem staje się piękniejszy. Dni napawają nas optymizmem, gdyż są coraz dłuższe a słońce przygrzewa coraz mocniej. Tegoroczna wiosna, pomimo tego, że nas nie rozpieszcza, jest dość kapryśna objawiła się jak co roku pięknymi zwiastunami. Uczniowie naszej szkoły już po raz trzeci wybrali się na ich poszukiwanie, by przesłać ciekawe fotografie na szkolny konkurs fotograficzny „Zwiastuny Wiosny”.

Konkurs ze względu na sytuację epidemiczną odbył się online. Na konkurs przesłano 25 fotografii: 10 z klas I-III oraz 15 z klas IV-VIII . Wszystkie były bardzo ciekawe i wybór laureatów nie był łatwy. W rezultacie wyłoniono zwycięzców. Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za przesłanie prac konkursowych.

Klasy I- III

I miejsce Aniela Studzińska – Samborska klasa III a

II miejsce Zuzanna Napora klasa III b

III miejsce Małgorzata Stankiewicz klasa I a