Międzynarodowy Dzień Kropki w świetlicy szkolnej.

W środe 15 września Międzynarodowy Dzień Kropki (święto kreatywności, zabawy i odwagi) obchodziliśmy również na zajęciach w świetlicy szkolnej.  Motywem przewodnim była oczywiście "kropka". W programie było między innymi: czytanie książki Petera H.  Reynoldsa "Kropka".  Dzieci wykonywały kropkowe wyklejanki plasteliną, malowały farbami kropki i kropeczki. Powstało w ten sposób wiele ciekawych prac. Dużym powodzeniem cieszyła się kropkowa foto ścianka. Można było również zagrać w "Twistera" oraz "Kropkowe memory".  Uczniowie brali udział w quizie z "kropkowymi" pytaniami.

Dla wszystkich uczestników kropkowej zabawy, przygotowano dyplomy oraz naklejki z kropką.

Dzìękujemy wszystkim uczniom oraz nauczycielom za udział w akcji. To był bardzo fajny, kreatywny dzień! Na pewno go powtórzymy!