WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

07. października 2021r. w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Wybory poprzedzone były skromną kampanią wyborczą, polegającą na prezentacji w formie plakatów i bezpośrednich spotkań w klasach. W głosowaniu brali udział uczniowie i pracownicy szkoły. Po zakończonych wyborach, komisja dokonała podliczenia głosów.

Oddano 217 głosów ważnych i 4 nieważne. Do wyborów zgłosiło się 10 uczniów. Największe poparcie uzyskał Jan K. z klasy 7b, który tym samym został wybrany na przewodniczącego SU. Zastepcą została Gabrysia P. z klasy 8a, sekretarzem Szymon R. z klasy 8b. Nowa rada SU w najbliższych dniach opracuje swój plan działania na najbliższy rok szkolny i z pomocą opiekunów skupi się na jego realizacji.
Gratulujemy sukcesu nowym władzom uczniowskim, a członkom poszczególnych sekcji, życzymy powodzenia i wielu osiągnięć.
Pamiętajmy jednak, że samorząd uczniowski to wszyscy uczniowie naszej szkoły, zatem zapraszamy do współpracy.
Opiekun SU Joanna Krawczyk