Wycieczka do teatru Capitol na spektakl " Pinokio"

W dniu 21 października 2021 r. uczniowie klas pierwszych  obejrzeli  spektakl  Pinokio  w Teatrze  CAPITOL  w Warszawie.  Pinokio Carlo Collodiego to jeden z najsłynniejszych utworów z kanonu klasyki literatury dziecięcej. To piękna opowieść o dojrzewaniu, popełnianiu błędów, zmaganiu się z własnymi niedoskonałościami. Spektakl bardzo podobał się publiczności. Szczególne wrażenie wywarła na widzach ekspresja gry aktorskiej, bogactwo rekwizytów, oryginalne pomysły scenograficzne, wspaniała muzyka. Nasi uczniowie, mieli wręcz możliwość uczestniczenia w akcji, ponieważ w wielu momentach wydarzenia wychodziły poza przestrzeń sceny i rozgrywały się wśród publiczności. Widowisko zapewniło znakomite doznania estetyczne. Zwiększyły one wrażliwość uczniów i zachęciły do częstszych wizyt w teatrze.