Konkurs Mega Kartka Bożonarodzeniowa

Ogromne podziękowania dla uczniów naszej szkoły, za zaangażowanie i udział w konkursie plastycznym organizowany przez Dom Kultury w Żabiej Woli na „Mega Kartkę Bożonarodzeniową”. Nasi uczniowie wykonali 27 przepięknych kartek Bożonarodzeniowych, które 4 grudnia zostały przekazane do Domu Kultury w Żabiej Woli. 11 grudnia 2020 roku Jury Konkursu Plastycznego wyłoniło laureatów. Kartki wykonali uczniowie w trzech kategoriach wiekowych .

W kategorii I (klasy I-III) nasi uczniowie „zgarnęli” wszystkie miejsca oraz jedno wyróżnienie.

I miejsce- Zuzia Galińska

II miejsce Helena Machalewska

III miejsce Dawid Popowicz

wyróżnienie –Lena Załuga

W kategorii II (klasy IV-VI) również odnieśliśmy sukces.

III miejsce zdobyła Maja Wojtasiuk oraz były dwa wyróżnienia dla Katarzyny Olszewskiej oraz Dariusza Sitarka

W kategorii III (klasy VII- VIII) również wśród uczniowie naszej społeczności szkolnej byli laureaci.

I miejsce – Gabriela Piekarek

II miejsce ex aequo Natalia Bujak

III miejsce Daria Nowaczyńska

Wszystkim laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy reprezentowali naszą szkołę w konkursie gminnym.

Autor: Emilia Kowalczyk